Mikado Anaokulu'nda "FasTracKids"

Çarşamba, Mart 14, 2012 | Kategori: |
Kızım bebekliği atlattıktan sonra, kendi kararlarında ısrar eden, ısrarında da gerçekten haklı çıkan nev'i şahsına münhasır bir kişilik oldu.
Hep yeni şeyler öğrenmek ve denemek https://www.binomo.info.tr isteyen, koltuktan halıya uçmak için kendine büyük kanatlar yapmaya çalışan 5 yaşında bir kız çocuğu.
Ona her baktığımda (gerçi onu izlediğimi görünce, "anne beni izleme oyun oynuyorum" diyor ama) gözlerim doluyor.
Sadece kendi kızım diye söylemiyorum, bu yaştaki bütün çocuklar böyle harika bir hayal gücüne ve sonsuz özgüvene sahipler. Bunda binomo minimum para yatırma aile kadar okulunda önemi büyük.
Özellikle Ela'nın gittiği Mikado Anaokulu'nda çok önemsediğim bir ders var. Adı  FasTracKids.
İnteraktif tahtada öğretmenleri eşliğinde eğlenerek öğreniyorlar. Eve de o günün akşamına, ailenin dersle ilgili neler konuşabileceklerini, neler sorabileceklerini anlatan bilgiler geliyor.
Yani çocuk FasTracKids'e başladıktan sonra; vücudumuzdaki kemik isimlerini saymaya veya haberleşmeyle ilgili sohbet etmeye başladı. Bunları da ezbere değil, oyun oynarken yapması harika.
Zig-zag ve çoklu zeka yöntemi...diye bilimsel bir şekilde anlatıyorlar sitelerinde. İncelemenizi ve Etiler civarında iseniz http://binomo.info.tr/safe okulu ziyaret etmenizi tavsiye ederim.
Related Posts with Thumbnails

0 yorum:

Yorum Gönder

[ Ana Sayfa ] [ Önceki Kayıt ]
 

Annelerin Günlüğü Copyright © 2009 Cookiez is Designed by Ipietoon for Free Blogger Template